Події

Редакція Інтерфакс-Україна приєднається до благодійного забігу Intersport Charity Run

Журналісти пробіжать дистанцію 2 км в благодійному етапі марафону Intersport Run UA. На зібрані кошти будуть придбані інфузійні насоси для відділення інтенсивної терапії для дітей з різними важкими захворюваннями в НДСЛ ОХМАТДИТ.

Вперше в забігу Intersport Run UA, який проходить вже четвертий раз, братимуть участь команди засобів масової інформації та зіркова команда співаків і артистів. До забігу приєднається і редакція Інтерфакс-Україна.

Таким чином, організатори - мережа спортивних магазинів Intersport, хоче максимально привернути увагу до забігу і зібрати необхідні 200 000 гривен на обладнання. Долучитися до збору коштів може кожен бажаючий вже зараз, зареєструвавшись на благодійний забіг - https://intersportrun.org.ua/race/intersport-charity-run-2-km/.

Як відзначають організатори, щоб підтримати благодійну акцію, не обов'язково бігти дистанцію, можна просто зареєструватися на сайті і внести будь-яку суму від 200 грн.

Благодійний забіг відбудеться 9-го вересня за маршрутом від ЦУМу до Михайлівської вулиці. На цей час весь Хрещатик стане спортивним фестивалем, участь в якому зможуть взяти всі бажаючі.

Для шанувальників спорту організатори підготували безліч активностей і розважальних зон. У старті на Хрещатику прийматимуть участь олімпійські зірки, професійні спортсмени, артисти естради, діячі мистецтва і тисячі любителів спорту.

Також для всіх бажаючих буде працювати фестивальна зона, близько 20 різних локацій - від фітнесу до важкої атлетики та екстремальних видів спорту, серед яких: кубок з баскетболу, кубок з workout, турнір з кікбоксингу, breaking, hip hop, скалодром, зона боротьби і ін

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ