19:54 18.09.2018

Робо-бої і флуоресцентні рибки. На літературному фестивалі в Чернівцях презентували нонфікшн

2 хв читати

На І Міжнародному дитячому літературному фестивалі "Literature Future" презентували науково-популярні книжки для підлітків та провели наукові майстер-класи.

Чернівецький письменник Андрій Тужиков розповів про “Коротку історію технологій”, яка нещодавно вийшла у проекті ЛакіБукс. Аудиторія зібралась дуже різного віку, та лектора це не засмутило. Автор впевнений, що вчитися ніколи не пізно. 

А після лекції до світу новітніх технологій можна було доторкнутись власними руками, у цьому допоміг навчальний центр робототехніки Boteon. Діти і дорослі взяли участь у робо-боях, робо-боулінгу та покерували справжнім роботом-гуманоїдом. Також усі присутні отримали у подарунок брелоки, надруковані на 3D-принтері

Ще одна авторка проекту ЛакіБукс, Аліна Штефан, що нещодавно випустила книжку “Літо довжиною у ДНК”, об’єдналась із представниками Кафедри молекулярної генетики та біотехнології Чернівецького Національного університету для розмови з дітьми про біотехнології, і майбутнє, яке за їх допомогою можна створити.

“Я  ще не дуже думаю про подальшу освіту, але коли сьогодні почув, що скоро генетики зможуть відродити істот, які вимерли, за їх маленькими рештками, я зрозумів, що хочу вирощувати динозаврів!”, – каже семикласник Денис, що також приїхав на форум.

Працівники кафедри молекулярної генетики допомогли побачити біотехнології у дії - познайомили публіку із генномодифікованими акваріумними рибками, що світяться у темряві, та дали кожному можливість взяти участь у виділенні ДНК із банану і розділенні зразків ДНК за розмірами.

 

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА