15:42 22.04.2019

Дипломати продовжують переговори про звільнення українських моряків у РФ - МЗС

2 хв читати
Дипломати продовжують переговори про звільнення українських моряків у РФ - МЗС

Міністерство закордонних справ України, незважаючи на президентські вибори, продовжує займатися звільненням утримуваних у РФ військовополонених українських моряків, заявила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

"Хочу запевнити, що коли політики займаються виборами, ми, дипломати, продовжуємо займатися як звільненням наших моряків, так і іншими справами про порушення Росією норм міжнародного права, які ведемо протягом останніх чотирьох років", - написала О.Зеркаль на своїй сторінці в Facebook у понеділок.

За її словами, у вівторок, 23 квітня, у Палаці Миру в Гаазі відбудеться зустріч з російською стороною в форматі "обміну думками", відповідно до Конвенції Організації Об'єднаних Націй (ООН) з міжнародного права.

"Наша вимога до РФ залишається незмінною - усунути порушення міжнародного права і звільнити наших моряків і кораблі. Ми переконані в незаконності дій РФ щодо наших моряків і не плануємо, як деякі політичні діячі, які, безсумнівно, виходять не з інтересів України і сподіваються на добру волю Путіна, очікувати політичної "милостині" з Кремля ", - сказала О.Зеркаль.

Крім того, заступник міністра закордонних справ повідомила, що 6-7 травня в Гамбурзі відбудуться слухання в Міжнародному трибуналі з морського права щодо вимоги України звільнити моряків і кораблі.

До того ж, додала вона, 3-7 червня в Гаазі відбудуться тижневі слухання в Міжнародному Суді ООН щодо порушення Росією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації. І вже наступного тижня - 10-14 червня - у Гаазі відбудуться слухання у справі про порушення РФ прав України як прибережної держави.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА