17:53 25.06.2019

Список заборонених до ввезення в Україну книг із Росії поповнився двома виданнями - Держкомтелерадіо

1 хв читати
Список заборонених до ввезення в Україну книг із Росії поповнився двома виданнями - Держкомтелерадіо

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну з РФ ще двох книг через пропаганду держави-агресора.

"Держкомтелерадіо відмовило ТОВ "Якабу Трейд" у виданні дозволів на ввезення з території РФ з метою поширення в Україні двох книг, в яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства у вівторок.

Зокрема заборонено ввозити книгу Алана Аксельрода "Все, що мені відомо про бізнес, я дізнався, граючи в "монополію" (видавець – ТОВ "Видавництво "Добра книга", Москва), в якій рекламується видання, не дозволене раніше до ввезення в Україну через наявність у тексті пропагандистських гасел держави-агресора.

Також не буде ввезено в Україну з метою поширення книгу Джона Хейвуда "Люди Півночі. Історія вікінгів 793-1241" московського видавництва ТОВ "Альпіна нон-фікшн".

"Кілька сторінок цього видання присвячені історії Київської Русі, яку автор трактує з позиції політично ангажованої сучасної російської історіографії. Зокрема Київську Русь він називає Росією, а київських князів - російськими, історія Київської Русі в його уявленні - це історія Російської держави", - стверджують у Держкомтелерадіо.

Відзначається, що імпортери мали намір завезти по 5 тис. примірників цих двох видань.

Наразі в переліку заборонених для ввезення в Україну книг 213 видань.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА