Інтерфакс-Україна
20:36 20.12.2019

Суд зменшив розмір застави для Гримчака із 6 млн грн до 2 млн грн

2 хв читати
Суд зменшив розмір застави для Гримчака із 6 млн грн до 2 млн грн

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) утричі зменшив суму застави колишньому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрію Гримчаку, залишивши без змін обраний йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляє сайт Судова влада України, суддя частково задовольнив клопотання сторони захисту, зменшивши розмір застави із 3123 прожиткових мінімумів для працездатних осіб до 1041, тобто із 5 млн 999 тис. 283 грн до 1 млн 999 тис. 761 грн.

Засідання відбувалося у форматі відеоконференції, оскільки підозрюваний перебуває в Чернігівському слідчому ізоляторі.

Крім того, 11 грудня слідчий суддя ВАКС змінив запобіжний захід із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт "помічнику" екс-заступника міністра, якого слідство вважає співучасником кримінального провадження.

Як повідомлялося, 14 серпня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Служба безпеки України під процесуальним керівництвом Генпрокуратури затримали Гримчака і його помічника Ігоря Овдієнка за вимагання хабара в розмірі $1,1 млн. Їх затримано на гарячому під час одержання частини коштів у розмірі $480 тис.

За інформацією НАБУ і СБУ, Гримчака підозрюють у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

16 серпня Деснянський районний суд м. Чернігова обрав Гримчаку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 6 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти затвердило типову освітню програму для учнів із тимчасово окупованій території

Директор НАБУ: вітаємо контррозвідувальні заходи СБУ, але подібні дії не можуть бути підставою для знищення антикорупційної інституції

Глави МЗС України та Франції відвідали Харків та обговорили посилення ППО

Керівник САП: працівники СБУ, які проводять перевірку дотримання законодавства про держтаємницю, доступу до матеріалів справ не отримували

Прем’єрка України заявляє про необхідність нової програми з МВФ у разі затягування війни – Bloomberg

Мін’юст, Міноборони та Мінветеранів запустили соцпроєкт для підвищення правової обізнаності захисників та їхніх родин

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Керівник САП про прийнятий Радою законопроєкт: це кінець незалежної роботи двох антикорупційних інституцій

Директор НАБУ: просимо президента ветувати законопроєкт, який знищує незалежність антикорупційних органів

TI закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт про обмеження незалежності НАБУ та САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА