Інтерфакс-Україна
14:58 08.03.2020

Коронавірус змусив Папу Римського порушити вікові традиції та вдатися до сучасних технологій

1 хв читати
Коронавірус змусив Папу Римського порушити вікові традиції та вдатися до сучасних технологій

Папа Римський Франциск з метою уникнути поширення коронавірусу вперше звернувся з недільною проповіддю до вірян не з Апостольського палацу, а за допомогою Інтернет-трансляції, повідомляє агентство Associated press (AP).

AP зазначає, що таке рішення було ухвалено за запитом італійської влади з метою безпеки: так, на площі Святого Петра перед Апостольським палацом Папи Римського можуть зібратися до 40 тис.осіб.

Проповідь понтифіка була записана в бібліотеці Ватикану і транслювалася на екран, встановлений на площі перед невеликою кількістю присутніх.

У проповіді папа Римський висловив солідарність з тими, хто страждає від коронавірусу.

"Через молитву я близький до людей, які страждають від нинішньої епідемії коронавірусу", - сказав понтифік.

У свою чергу, зазначають західні ЗМІ, у Ватикані підтвердили, що понтифіку довелося порушити вікові традиції і вдатися до сучасних технологій під час виступу через запит влади Італії.

Як повідомлялося, в суботу ввечері кількість випадків Covid-19 в Італії перевищила 5 тис., більше ніж 230 осіб померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські дипломати тримають на особливому контролі справу про загибель матері і дитини у Бельгії

Три людини загинули і одна поранена внаслідок обстрілів Донеччини у суботу

У Харкові на території пошкодженого внаслідок ворожого удару підприємства можуть бути заблоковані 6 працівників

Росіянам вдалось вийти на 20-кілометрову відстань до Сум – DeepState

Речник ПС ЗСУ не заявляв про те, що Росія запускатиме по 1000 дронів за ніч

Держслужба з етнополітики затвердила перелік із 7726 критично важливих релігійних організацій

Укргідрометцентр попередив про грози у західних, Житомирській і Вінницькій областях у неділю

У неділю в Україні очікується спека, у понеділок в окремих регіонах стане прохолодніше

ССО знищили 4 ворогів і одного взяли в полон на кордоні України з РФ

УЧХ бере участь в аварійно-рятувальних роботах у Харкові після російського нічного обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА