Інтерфакс-Україна
08:43 02.04.2020

Венедіктова має намір особисто проконтролювати розслідування справи про затонулий в Одесі вантажний танкер "DELFI"

1 хв читати
Венедіктова має намір особисто проконтролювати розслідування справи про затонулий в Одесі вантажний танкер "DELFI"

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова взяла під особистий контроль розслідування кримінального провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації водного транспорту судном "DELFI" 22 листопада 2019 року на одному з Одеських пляжів, повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

"Мною взято цю справу на особистий контроль. Ми будемо вживати заходів щодо забезпечення судновласником компенсації витрат на підвищення і видалення судна і задіємо всі законні механізми, щоб усунути наслідки аварії і забруднення моря за його рахунок. Прокуратура докладе всіх зусиль, щоб не допустити необґрунтованих витрат з державного бюджету на ці цілі, оскільки орієнтовна ціна підйому занадто висока - від 18 до 24 мільйонів гривень", - цитує прес-служба заяву Венедіктової.

Зазначається, що власник судна досі не вжив заходів для підйому і видалення затонулого танкера з акваторії Одеського морського порту, на які мав термін до 31 березня 2020 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

Аномальна спека спостерігається в Європі

Клименко зустрівся з головою МЗС Німеччини, обговорили технічну допомогу

Внаслідок ДТП за участю пасажирського автобуса в Румунії постраждала громадянка України - МЗС

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

НАБУ повідомило про протокол на заступника міністра енергетики за ненадання інформації про міжнародну допомогу

Міндовкілля презентувало проєкт закону, що визначатиме критерії "зеленого" відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА