Інтерфакс-Україна
14:57 17.04.2020

Гроші на забезпечення лікарень у регіонах виділено і потрібно забезпечити ефективне використання їх місцевою владою - нарада у Зеленського

1 хв читати
Гроші на забезпечення лікарень у регіонах виділено і потрібно забезпечити ефективне використання їх місцевою владою - нарада у Зеленського

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що більше ніж 90% мереж аптек і магазинів в Україні забезпечені засобами захисту, а комісії з перевірки лікарень у регіонах показали, що, незважаючи на хорошу статистику від місцевої влади, у медиків є чимало проблем.

"Зокрема, йдеться про постачання деяких ліків, а також про вирішення транспортних питань та харчування лікарів. Особливо тих, які залишаються ночувати у медзакладах через епідемію. В уряді повідомили, що гроші на ці послуги були виділені. А забезпечити надання зазначених послуг має місцева влада", - повідомляє в п'ятницю прес-служба президента України за підсумками традиційної наради із боротьби з коронавірусом під головуванням Володимира Зеленського.

Зеленський зазначив, що якщо влада в регіонах не вміє, не знає, як використовувати ці кошти, значить, треба розповісти та пояснити. "Якщо є гроші, то треба забезпечити їх найефективніше використання", - зазначив він.

На нараді також йшлося про те, що в разі нестачі грошей на певні послуги в регіонах фінансування виділять зі Стабілізаційного фонду, створеного спеціально для подолання епідемії COVID-19. Він запрацює, щойно ухвалений днями закон про зміни до державного бюджету набуде чинності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р

Папа Римський досі сподівається на можливість Різдвяного перемир’я між РФ та Україною

14 полк СБС реорганізовано у 1 Окремий центр БпС

Порошенко передав військовим велику партію енергообладнання – генератори і зарядні станції

В акваторії порту "Південний" внаслідок останніх масованих атак стався витік рослинної олії

СБУ: затримано дезертира і аспіранта вишу, які закликали РФ до подальшого захоплення України

Аварійні відключення застосовано в кількох регіонах – "Укренерго"

Плями в морі біля узбережжя Одеси утворилися від витоку соняшникової олії - обладміністрація

Внаслідок нічної атаки РФ є знеструмлення в 5 областях – Міненерго

Житель Лиману загинув під обстрілами, ще 5 мирних жителів Донецької області поранені за добу – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА