15:59 17.04.2020

Забрудненість повітря в Києві за минулу добу перевищила норму в 2-3 рази - Кульбіда

1 хв читати
Забрудненість повітря в Києві за минулу добу перевищила норму в 2-3 рази - Кульбіда

Показники забруднення повітря в Києві за останню добу перевищили норму в 2-3 рази, заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

"Протягом учорашнього дня і минулої ночі в місті Києві справді спостерігалася висока забрудненість атмосферного повітря. Найбільше забруднення було зумовлено твердими домішками, тобто завислими речовинами. Перевищення гранично допустимих концентрацій на всій території міста становило від двох до трьох разів", - повідомив Кульбіда в п'ятницю на брифінгу.

За його словами, таке різке погіршення показників забрудненості повітря спричинено посиленням швидкості вітру до 20-22 м/с, вітряною ерозією ґрунтів. Погіршення видимості, як каже Кульбіда, зумовлено також димом, який принесла з собою повітряна маса.

"Станом на сьогодні хотів би зазначити, що крім пилу, щодо інших інгредієнтів, таких як двоокис сірки, оксид водню, двоокис азоту, формальдегід концентрація забруднювальних речовин перебуває в межах, які характерні для цього періоду року. В деякі дні вона дещо підвищується, іноді знижується, але нічого надзвичайного з основних забруднювачів, крім пилу, не відбувається", - сказав керівник метеорологічного центру.

Кульбіда заявив, що інформація, розміщена деякими сайтами з показниками рівня забрудненості повітря базується, як правило на даних із супутників, які можуть мати похибку в декілька разів. За словами метеоролога, такі ресурси можуть дезінформувати суспільство про реальний рівень забруднення повітря в столиці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава СБУ: Зараз багато викликів, ворог на місці не стоїть

Окупанти зруйнували пам'ятник Нестору Махну в Гуляйполі

За поточну добу окупанти 53 рази намагалися просунутися вперед, найбільше - на куп'янському та покровському напрямках - Генштаб ЗСУ

Глава СБУ пообіцяв ворогу нові "сюрпризи" завдяки впровадженню найкращих військово-технологічних рішень

Бельгія не планує відправлення своїх військових в Україну, але готується поставити Києву літаки F-16

Новий президент Північної Македонії підтвердила участь у Саміті миру - Зеленський

"Укренерго" повернула в роботу основну лінію енергопостачання окупованої ЗАЕС

UNITED24 розпочинає глобальний збір на бойові роботизовані платформи

Голова Нацполіції: Військовозобов'язаного, який перебуває в розшуку ТЦК, поліція туди й доправить, а під час спроби втекти від поліцейського може застосовуватися сила

Глава Нацполіції: Якщо чоловік на вулиці не показав на вимогу поліції документів, може відбутися адмінзатримання для встановлення особи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА