12:44 21.04.2020

Кличко анонсував відкриття віртуального дитячого садка в четвер

1 хв читати
Кличко анонсував відкриття віртуального дитячого садка в четвер

На базі віртуальної платформи емоційної підтримки, яку створив моніторинговий центр із протидії поширенню COVID-19, працюватиме і віртуальний дитячий садок, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Місто робить усе, щоб не лише запобігти поширенню вірусу, а й підтримати киян, які перебувають удома на карантині. Дедалі більшої популярності набуває віртуальна платформа емоційної підтримки, яку запустили на базі моніторингового центру з протидії COVID-19. З 23 квітня до сервісів платформи додається ще й віртуальний дитячий садок. Це будуть активності для дітей 4-6 років. До проведення занять залучили професійних викладачів", - заявив Кличко під час онлайн-брифінгу у вівторок.

Він зазначив, що на сьогодні чверть відвідувачів сайту - не кияни, і кількість відвідувачів з інших міст і містечок постійно зростає.

"Ми розуміємо необхідність підтримки всіх українців. І тому я, як голова Асоціації міст України, хочу допомогти своїм колегам-мерам. Ми розширюватимемо можливості нашої віртуальної платформи для максимальної допомоги всім, кому вона потрібна. А також наші фахівці готові максимально допомогти іншим регіонам у створенні таких сервісів", - наголосив Кличко.

Як повідомляється на сайті Кличка, користувачі віртуальної платформи можуть, зокрема, скористатися консультаціями тренерів із психоемоційної підтримки, онлайн-курсами, спортивними онлайн-тренуваннями, здійснити віртуальні екскурсії столичними музеями та театрами.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Oracle припинила всі операції у Росії

Зеленський і Токаєв домовилися співпрацювати з гуманітарних питань

Резолюція ООН стане не лише політичним сигналом ізоляції Росії, а й буде використана в міжнародних судах - Кулеба

"Укрпошта" просить міжнародні маркетплейси захистити українських підприємців

США вводять обмеження на експорт до РФ обладнання для видобутку нафти та газу - Білий дім

Залужний обговорив із військовим командуванням США перебіг оборонної операції в Україні

Абрамович оголосив щодо продажу "Челсі"

МВС повідомляє про можливі провокації у Маріуполі з використанням символіки полку Національної гвардії України

Російські військові намагаються переконати керівництво Енергодару пустити їх до ЗАЕС "лише зробити фото" - голова "Енергоатому"

В Україну з ФРН доставлено тисячу протитанкових гранатометів і 500 ракет для ПЗРК Stinger - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА