Інтерфакс-Україна
20:51 13.05.2020

Головний санлікар України проти спецперепусток для метро

1 хв читати
Головний санлікар України проти спецперепусток для метро

Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко не підтримуватиме запровадження допуску в метрополітен за спецперепустками.

"Особисто я як головний державний санітарний лікар України не підтримуватиму впровадження спецперепусток для метро. Досвід інших країн свідчить, що спецперепустки створюють скупчення людей перед турнікетами на вході, там скупчення людей може бути гіршим, ніж у самому вагоні", - сказав він в ефірі програми "Здорова політика" на UA: Українське радіо в середу.

Ляшко зазначив, рішення про відкриття метро після 25 травня розглядатиметься з урахуванням поточної на той момент епідемічної ситуації в кожному з трьох міст, в якому є метрополітен.

"Ми маємо три міста - Київ, Харків і Дніпро, і я не можу гарантувати, що вони всі відкриються в один момент. Ми ухвалимо рішення в уряді, що з певного числа можна відкривати метро, але це не означає, що всі три відкриємо одночасно", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Грози та град можуть ускладнити робота транспорту та комунальних підприємств на заході України в неділю – Укргідрометцентр

Канада знизить граничну ціну на російську нафту до $47,6 за барель - Міністерство фінансів

Окупанти повторно вдарили дроном по автобусу під Херсоном, постраждали 3 поліцейських

Температура в Україні найближчими днями повільно знижуватиметься, місцями короткочасні дощі з грозами

Єрмак про удар по автобусу під Херсоном: ось так РФ "хоче миру"

Повернутися із СЗЧ за спрощеною процедурою через Армія+ можна до 30 серпня – Міноборони

Ще одна мережа шахрайських кол-центрів викрита в Дніпрі - Офіс генпрокурора

Зеленський ввів укази проти 305 підприємств з усього світу, зокрема, дотичних до захоплення ЗАЕС та тіньового флоту – укази

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

Окупанти 37 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 4 мирних жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА