Інтерфакс-Україна
17:45 21.05.2020

Президент Латвії привітав Україну з Днем вишиванки і подякував Зеленському за подарунок

1 хв читати
Президент Латвії привітав Україну з Днем вишиванки і подякував Зеленському за подарунок

Президент Латвії Егіл Левітс привітав Україну з Днем вишиванки й подякував своєму українському колезі Володимиру Зеленському за подаровану вишиванку.

"Відзначаю День вишиванки-2020 завдяки президенту України Володимиру Зеленському. Вітаємо з прекрасною традицією! У Латвії є схожа на 4 травня (День відновлення незалежності Латвійської Республіки - ІФ). Обидва - позитивні святкування національної спадщини", - написав він у своєму Twitter у четвер й оприлюднив фотографію з подарованою Зеленським вишиванкою.

21 травня до Всесвітнього дня вишиванки президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відправили в подарунок лідерам країн світу традиційні українські вишиті сорочки.

"Символічні подарунки, які несуть у собі частину української історії та культури, отримали лідери Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки, країн Балтії та інших держав", - повідомила прес-служба глави держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров за результатами зустрічі у Стамбулі: 1200 людей взяли участь у гуманітарному обміні і ці обміни буде продовжено

Кабмін поклав на Міненерго функції із забезпечення формування держполітики у сфері управління зоною відчуження

Кабмін пропонує Раді погодити нові норми підтримки сімей з дітьми: підвищення виплат за народження, "єЯсла", "Пакунок школяра"

Кабмін пропонує Раді скасувати адмінвідповідальність за порушення вимог щодо заняття народною медициною

Кабмін пропонує Раді скасувати понад 60 інструментів держрегулювання господарської діяльності у різних сферах

Затвердили запуск грантового конкурсу в межах Brave1 щодо виробництва вибухових речовин в Україні - Свириденко

Умєров доповів президенту України про результати третьої зустрічі з представниками РФ у Стамбулі

Кабмін перепризначив 6-х заступників міністра економіки в об'єднане Мінекономіки, довкілля та сільського господарства

Троє мирних жителів постраждалі через ворожі обстріли Купʼянського району Харківської області - прокуратура

Кабмін звільнив Павліченка з посади заступника міністра енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА