11:51 23.05.2020

Роботу дитсадків буде забезпечено в докарантинному режимі, з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки

2 хв читати
Роботу дитсадків буде забезпечено в докарантинному режимі, з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки

Дитячі садки в Києві працюватимуть у штатному режимі, без зміни графіка, повідомив виконувач обов'язків першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрієвський.

"Роботу дитячих садків плануємо відновити орієнтовно з 1 червня. Наразі триває підготовка до відкриття дошкільних закладів у звичайному режимі, з урахуванням усіх заходів безпеки, які мають бути забезпечені під час відвідування закладів дітьми. Ніяких змін режимів, графіків роботи дитсадків не буде. Ми працюємо над тим, щоб доступ дітей було забезпечено у звичайному докарантинному режимі", – заявив він на онлайн-брифінгу в суботу.

"Звертаємося до батьків, у яких є можливість не водити дітей в дитсадки, залишати їх вдома або з бабусями, дідусями, щоб уникнути можливого перевантаження дитсадків на початковому періоді", – додав він.

Закупівля засобів дезінфекції, захисту та гігієни для дитячих садків буде узгоджена на нараді, призначеній на понеділок, 25 травня. Очікується, що впродовж тижня дитсадки будуть забезпечені всім необхідним.

"Основний акцент робитимемо на тому, щоб гарантувати безпеку саме для співробітників дитсадків, вихователів, медичні сестри працюватимуть. Єдине що – подумаємо, як обмежити вхід всередину дитсадків батьків. Я думаю, дітей зустрічатимуть на вході вихователі, для того, щоб мінімізувати доступ дорослих в дошкільні заклади в місті", - зазначив Мондрієвський.

Регламент роботи дитсадків і шкіл узгодив державний санітарний лікар міста Києва, його буде розміщено на сайті Київської міської державної адміністрації в неділю, 24 травня.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА