Інтерфакс-Україна
14:44 03.06.2020

Кабмін України дозволив із 5 червня кафе і ресторанам приймання відвідувачів у приміщеннях, а особам віком від 60 років не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції

1 хв читати
Кабмін України дозволив із 5 червня кафе і ресторанам приймання відвідувачів у приміщеннях, а особам віком від 60 років не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції

Кабінет Міністрів України дозволив із 5 червня роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, а також особам віком від 60 років не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні в середу.

Уряд ухвалив рішення дозволити з 5 червня роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Також із 5 червня особам віком від 60 років дозволено не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції.

Крім того, дозволено проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше ніж однієї людини на 5 кв. м.

Серед іншого схвалено проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Також дозволено перевезення пасажирів легковими автомобілями в кількості до п’яти осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

Зазначено, що в разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) зобов'язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

Україна та США опрацьовують питання співпраці у сфері безпілотних систем – Міноборони

Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол

У Харкові двоє дітей постраждали у ДТП за участю судді райсуда, їх шпиталізовано в тяжкому стані

В Києві будуть демонтовані пам’ятники Булгакову та Ахматовій – Київрада

Швейцарія готова стати платформою для переговорів щодо сталого та справедливого миру в Україні – посол

Кабмін ухвалив переговорні позиції щодо вступу в ЄС за Кластерами 4 і 5

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА