12:18 09.06.2020

МЗС України очікує відновлення авіасполучення з Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Туреччиною та Кіпром

2 хв читати
МЗС України очікує відновлення авіасполучення з Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Туреччиною та Кіпром

Міністерство закордонних справ України на двосторонньому рівні активно обговорює питання відновлення авіасполучення з країнами, і наразі є позитивні сигнали, що дають змогу очікувати відновлення авіасполучення з Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Туреччиною та Кіпром, повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

"Україна розглядає питання першочергового відкриття авіасполучення з тими країнами, де, крім контрольованої епідемічної ситуації, вже діє регулярне авіасполучення, а також відсутні обмеження на в'їзд громадян України. Ми активно продовжуємо опрацьовувати відповідні питання на двосторонньому рівні, і наразі є позитивні сигнали, що дають змогу очікувати відновлення авіасполучення з Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Туреччиною та Кіпром. Наші дипломати перебувають в активному переговорному процесі ще з цілою низкою держав, і в міру прогресу ми обов'язково інформуватимемо суспільство", - сказав Єнін в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Заступник міністра наголосив, що МЗС активно вивчає зарубіжний досвід і консультується з іноземними партнерами щодо поступового відновлення авіаційного сполучення.

"Ми, безумовно, розраховуємо, що країни, які скасували регулярне авіасполучення, поступово його відкриватимуть, розпочавши насамперед із внутрішніх рейсів. Також країни поступово зніматимуть обмеження для категорій громадян, яким дозволяється в'їзд до країни. У ЄС це стосуватиметься насамперед громадян ЄС", - пояснив він.

Крім того, заступник міністра закордонних справ зазначив, що станом на сьогодні у переважній більшості випадків країни вдаються до обмежень того чи іншого рівня, або через визначення категорій громадян, яким дозволено прилітати (наразі це стосується лише громадян країни або громадян із правом на постійне проживання), або обмежень регіонів, звідки заборонено рейси через спалах там пандемії.

"Наприклад, переважна більшість країн здійснює контроль за симптомами. Водночас окремі країни, наприклад, Австрія, Китай, Японія проводять ще й обов'язкові тестування на наявність коронавірусу після прильоту. Такі країни, як Кіпр, Сінгапур або Об'єднані Арабські Емірати проводять швидкі тести. Практично у всіх країнах є й обов'язок із самоізоляції. До Австрії, Чехії, Сербії можна в'їхати з довідкою про зроблений протягом останніх двох-чотирьох днів тест на відсутність вірусу", - додав Єнін.


Повний текст інтерв'ю з Єніним буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Чоловік, який стріляв у Трампа, зібрав інформацію про місце його виступу за допомогою дрона - ФБР

Зеленський провів розмову з українськими спортсменами, які візьмуть участь в Олімпійських іграх у Парижі

Через атаку ворожого БПЛА в Херсонській області постраждала жінка

Лубінець звернувся в ООН щодо руйнування РФ Херсонеса Таврійського

Міноборони України максимально спростило процедуру кодифікації озброєння

Україна і Франція провели перше засідання Координаційної ради з підтримки спільних проєктів в оборонній індустрії

Майже 1,5 тис. осіб скористалися послугою з догляду за дитиною "муніципальна няня"

Український фільм відібрано до програми Міжнародного кінофестивалю в Торонто - генконсул

"Укренерго" у четвер увечері розраховує обмежитися відключенням однієї черги, в інший час - без обмежень у всіх регіонах

Верховній Раді пропонують виключити положення КПК щодо продовження строку тримання під вартою під час війни, як таке, що не відповідає Конституції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА