Інтерфакс-Україна
16:01 16.11.2020

У Молочному лимані зафіксовано масову загибель риби - Держрибагентство України

1 хв читати
У Молочному лимані зафіксовано масову загибель риби - Держрибагентство України

У понеділок під час рейду працівники Азовського рибоохоронного патруля в Молочному лимані, поблизу смт Кирилівки Якимівського району Запорізької області, зафіксували масову загибель водних біоресурсів, повідомляє Держрибагентство України

"Під час обстеження 64 метрів ділянки водойми та її прибережної захисної смуги на одному квадратному метрі виявлено від 300 до 500 екз. загиблої азовської хамси", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці агентства в соцмережі Facebook.

Про факт загибелі риби для встановлення причин її мору поінформовано працівників Приазовського національного природного парку та Кирилівської селищної ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: Є інформація, шо РФ тренується запускати дрони, обстрілюючи цивільних Нікополя

В Агентстві НАТО з закупівель NSPA очікують збільшення числа постачальників з України з поточних близько 80

Попереднє розслідування показує, що США відповідальні за удар по школі в Ірані – ЗМІ

Глава МВС: Ворожий дрон знищив будівлю райуправління поліції в Шостці, 22 людини поранені

Ветеран-бойовий медик може працювати фельдшером, інструктором з надання першої допомоги чи рятувальником - Мінветеранів

Вже 9 людей, серед них дитина, постраждали через бомбардування Запоріжжя

У 359 дитсадках Києва є генератори, але їх потужність недостатня для повноцінного освітнього процесу - відповідь на петицію

Україна підготувала плани енергетичної стійкості на наступний рік - Зеленський на зустрічі з президентом Бундестагу

Умєров відвідає декілька країн Близького Сходу, зокрема, Саудівську Аравію - Зеленський

Зеленський: Якщо санкції проти РФ буде скасовано - це означатиме легітимізацію агресії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА