Інтерфакс-Україна
07:16 28.11.2020

Піротехніки у Хмельницькій області знищили артснаряд

1 хв читати
Піротехніки у Хмельницькій області знищили артснаряд

Піротехніки Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни, повідомляє прес-служба ДСНС.

"26 листопада о 14:30 сапери групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону вилучили і в спеціально відведеному місці знищили 158,5 мм реактивний снаряд німецького виробництва часів Другої світової війни. Вибухонебезпечний предмет був виявлений місцевим жителем під час "тихого" полювання в заповідному урочищі Березина, що в Ярмолинецькому районі. Цей боєприпас був у бойовому стані і ніс загрозу", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті ДСНС у п'ятницю ввечері.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" в четвер обмежуватиме електроспоживання цілодобово у всіх регіонах

Понад 34,3 тис. га розміновано від початку 2025р – Міноборони

Туреччина готова обговорювати з РФ пропозиції, які пришвидшать припинення вогню - Ердоган

Основна увага командування ЗСУ - на всебічному забезпеченні українського угрупування під Покровськом – Сирський

"Укрзалізниця" готова допомогти польським та європейським колегам у протидії ворожим диверсіям

Міненерго підтвердило призначення Некрасова т.в.о. міністра енергетики

Україна сподівається відновити обміни до кінця року – Зеленський

Зеленський і Ердоган обговорили співпрацю та ситуацію в дипломатії

Вище керівництво армії США прибуло до Києва для обговорення завершення війни

Туреччина вважає за доцільне відновити Стамбульський процес переговорів з ширшим спрямуванням розв’язання проблем - Ердоган

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА