Інтерфакс-Україна
09:00 05.12.2020

Штаб Трампа витратив близько $ 9 млн на перегляд підсумків виборів

2 хв читати

Виборчий штаб чинного президента США Дональда Трампа витратив близько $ 9 млн на спроби оскаржити результати виборів глави держави в судах деяких штатів, повідомляє Reuters з посиланням на звіт штабу.

Згідно зі звітом, витрачені в період з 15 жовтня до 23 листопада $ 8,8 млн класифікуються як витрати, пов'язані з "перерахунком".

Найбільше штаб витратив на оплату часткового перерахунку голосів у Вісконсині - $ 3 млн, що в результаті збільшило лідерство демократа Джо Байдена на 87 голосів.

Майже $ 2,3 млн пішло на юристів і консультантів. Один із юристів штабу Дженна Елліс за свою роботу протягом листопада отримала $ 30 тис. Ще $ 2,2 млн пішло на рекламні повідомлення, зазначає агентство.

Вибори президента США відбулись 3 листопада. Офіційні підсумки виборів поки не оголосили, однак провідні американські ЗМІ вже віддали перемогу демократу Джо Байдену. За даними CNN, він набрав 306 голосів вибірників, Трамп - 232 голоси. Для перемоги було необхідно отримати мінімум 270 голосів.

Штаб Трампа не визнав результатів виборів і заявив про масштабні махінації. Після цього команда республіканця зажадала перерахунку голосів у деяких штатах США. Проте після перерахунку перевага все одно залишилася за Байденом, причому він навіть збільшив відрив від суперника.

Низка штатів, таких як Невада, Мічиган, Арізона і Вісконсин, відхилили позови з вимогою визнати Трампа переможцем на виборах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський метрополітен тимчасово працює виключно в режимі укриття через проблеми з електропостачанням

Пожежа в Києві внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА – Кличко

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА