Інтерфакс-Україна
10:31 30.12.2020

Прокурори відкликають клопотання про обрання запобіжного заходу Татарову

1 хв читати
Прокурори відкликають клопотання про обрання запобіжного заходу Татарову

Прокурори в суді з обрання запобіжного заходу заступнику глави Офісу заходу президента Олегу Татарову заявили про відкликання клопотання у зв'язку з можливою необґрунтованістю висунутої підозри.

На початку судового засідання Вищого антикорупційного суду (ВАКС) у середу представник обвинувачення озвучив заяву нової групи прокурорів із проханням про відкликання клопотання. "Відкликаємо клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою... Наразі ми не можемо стверджувати, що підозра була обґрунтованою", - сказав представник сторони обвинувачення.

У заяві прокурорів наголошується на необхідності вивчення матеріалів справи в повному обсязі, на що прокурори не мали часу після передання справи з Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) до Служби безпеки України (СБУ) та зміни групи процесуальних керівників.

Захист Татарова повною мірою підтримав заяву прокурорів. Суд пішов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення за заявою прокурорів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Петиція із закликом встановити в київському метро табло зворотного відліку не набрала необхідних для розгляду голосів

РФ понад шість годин атакувала одну з держшахт, внаслідок чого виникла пожежа і є поранені, – Міненерго

РФ протягом року 4,5 тис. разів атакувала енергооб’єкти – заступник міністра енергетики

Виробництво набоїв для збиття дронів буде нарощене до 400 тис. на місяць – Міноборони

Фіцо має намір на Єврораді голосувати проти використання активів РФ для військової допомоги Україні

В Японії скасували попередження про загрозу цунамі

АТ "Укрзалізниця" з 14 грудня вводить новий графік поїздів регіональних, приміських та міських рейсів

77 ОАеМБр повідомляє про системний дроновий терор цивільних окупантами в Харківській області

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА