Інтерфакс-Україна
11:45 25.08.2021

На Зеленського чекають у Молдові 27 серпня

1 хв читати
На Зеленського чекають у Молдові 27 серпня

Президент України Володимир Зеленський 27 серпня здійснить візит до Кишинева з нагоди Дня незалежності Молдови, повідомляє прес-служба президента Республіки Молдова.

Згідно з інформацією на сайті відомства, президент Республіки Польща Анджей Дуда вирушить у Республіку Молдова в четвер, 26 серпня.

27 серпня в Кишиневі перебуватимуть президент Румунії Клаус Вернер Йоханніс і президент України Володимир Зеленський.

Зазначається, що глави трьох держав разом із президентом Молдови Майєю Санду візьмуть участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності Республіки Молдова.

Також відбудеться кілька двосторонніх зустрічей, а також багатостороння зустріч чотирьох президентів. Відтак буде зроблено заяви для преси.

Раніше в уряді Молдови обговорили майбутній візит прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля до Кишинева 27-28 серпня з нагоди 30-річчя проголошення незалежності Республіки Молдова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА