14:56 02.09.2021

Одеському художньому музею можуть надати статус національного до кінця року, вважає Ткаченко

1 хв читати
Одеському художньому музею можуть надати статус національного до кінця року, вважає Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко прогнозує надання статусу національного Одеському художньому музею до кінця 2021 року.

"Надання статусу "національного" Одеському художньому музею - справа не одного дня. Є законодавчі вимоги, згідно з якими зробити це одномоментно - неможливо. Ми працюємо над цим та, об’єднавши зусилля разом із ОДА, розраховуємо досягти мети до кінця 2021 року", - написав Ткаченко у своєму Telegram-каналі у четвер.

За словами міністра, музей не лише зберігав і примножував культурну спадщину, а й активно популяризував українське та світове мистецтво, знайомив із сучасним мистецтвом.

При цьому він закликав не спекулювати на імені екс-керівника музею, художника Олександра Ройтбурда. "Якщо у вас є енергія та бажання допомогти, не треба провокувати безпідставні скандали. Краще об'єднати зусилля. Ми державно-приватному партнерству будемо лише раді", - сказав Ткаченко.

Як повідомлялося, керівник Одеського художнього музею, депутат Одеської обласної ради від партії "Європейська солідарність", український художник Олександр Ройтбурд помер 8 серпня у віці 59 років після тривалої хвороби. Він очолив музей у березні 2018 року. У 2019 році був відсторонений від керівництва закладом, але на початок 2020 року відновлений рішенням суду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА