11:17 04.09.2021

У МЗС Польщі направлена нота у зв'язку із загибеллю українця у Вроцлаві - посол

1 хв читати
У МЗС Польщі направлена нота у зв'язку із загибеллю українця у Вроцлаві - посол

Посольство України направило в МЗС Польщі ноту у зв'язку із загибеллю українця у Вроцлаві.

"Посольство України направило МЗС Польщі ноту через загибель українця у Вроцлаві", - написав посол України в Польщі Андрій Дещиця в твіттер-акаунті.

Раніше Gazeta Wyborcza повідомила про смерть громадянина України, 25-річного Дмитра Никифоренка у витверезнику у Вроцлаві. За даними видання, до нього застосували газ, били кулаками і кийками, а пізніше він був задушений поліцейськими і співробітником Центру.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив агентству, що Генеральне консульство України в Кракові взаємодіє з польськими правоохоронцями в контексті розслідування обставин смерті Дмитра Никифоренка і підтримує зв'язок з його рідними. За його словами, одна з версій слідства-перевищення повноважень працівниками поліції.

"Докладемо максимальних зусиль, щоб всі обставини смерті нашого громадянина були з'ясовані, а винні були притягнуті до відповідальності", - запевнив речник МЗС.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

КС України припиняє співпрацю з Конституційним судом Білорусі

Шмигаль подякував Швейцарії за виділення фінансової підтримки та гуманітарної допомоги

У порту "Ольвія" російська ракета влучила в іноземне судно - Держприкордонслужба

Глава ВООЗ закликав до гарантування безпеки переміщення гуманітарних працівників та постачання для України

Санкції мають обмежений вплив на порт Роттердам, перевалка енергоносіїв триває - адміністрація

Резолюція ООН стане не лише політичним сигналом ізоляції Росії, а й буде використана в міжнародних судах – Кулеба

Логістична DB Schenker призупиняє перевезення вантажів до РФ

У Миколаївській області затримано 28 військовослужбовців РФ – Офіс генпрокурора

Взято під варту 10 російських військових у Київській області – генпрокурор

Зеленський вітає схвалення Генасамблеєю ООН безпрецедентною більшістю голосів резолюції з вимогою до РФ негайно припинити напад на Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА