17:31 15.09.2021

Кабмін передав ДІАМ функції держархконтролю та ліквідував ДАБІ

1 хв читати
Кабмін передав ДІАМ функції держархконтролю та ліквідував ДАБІ

Кабінет Міністрів України затвердив передачу повноважень і функцій здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Державній інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ).

Відповідну постанову затвердив уряд на засіданні в середу.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, на початок вересня в штаті ДІАМ числиться 198 співробітників, що покриває 30% вакансій.

"Проект постанови Кабінету Міністрів України пропонує забезпечити ДІАМ можливістю здійснення повноважень та виконання функцій органу виконавчої влади", - зазначено в документі.

Уряд також затвердив створення територіальних органів ДІАМ.

Крім того, втратили чинність постанови Кабміну про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (ДАБІ) та низка пов'язаних із нею документів.

"Два перші етапи реформування вже пройдені, попереду останній - максимальна цифровізація та посилення відповідальності адміністративної та кримінальної. Вона передбачена у трьох ключових законопроектах - №5877 і №5655, №5656, всі вони будуть розглянуті найближчим часом", - повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов у своєму Facebook.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА