Інтерфакс-Україна
14:43 19.10.2021

США підтримуватимуть оборонну реформу в Україні до досягнення критеріїв членства в НАТО - міністр оборони

1 хв читати
США підтримуватимуть оборонну реформу в Україні до досягнення критеріїв членства в НАТО - міністр оборони

США мають намір підтримувати оборонну реформу в Україні до досягнення нею критеріїв членства в НАТО, заявляє глава американського оборонного відомства Ллойд Остін.

"Після саміту НАТО в червні 2014 року союзники НАТО запевнили в підтримці України в її намірах стати повноправним членом НАТО. Ми залишаємося непохитними в підтримці оборонної реформи України, що сприятиме досягненню критеріїв повноправного членства в НАТО", - сказав Остін на брифінгу за результатами переговорів із міністром оборони України Андрієм Тараном у Києві у вівторок.

Він зазначив, що під час візиту провів плідні переговори з Тараном про рамкову угоду, підписану у Вашингтоні в серпні 2021 року. "Ця угода надає нам стратегічні засади оборонного партнерства, і ми маємо намір зміцнювати наше стратегічне партнерство", - запевнив глава українського оборонного відомства.

Остін зазначив, що США зобов'язані допомогти Україні, і президент США Джо Байден неодноразово наголошував на цьому.

"Мені подобається Україна, мені подобаються люди України, і ми зобов'язані їм допомогти. Президент Байден наголошував на цьому неодноразово - про наше зобов'язання підтримувати Україну, її територіальну цілісність і недоторканність - і ми серйозно ставимося до цього. Я тут для того, щоб ще раз запевнити в наших серйозних намірах", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

19 квітня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі – один ворожий корабель – ВМС ЗСУ

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА