Інтерфакс-Україна
15:24 28.10.2021

З 1 листопада в Києві можна буде їздити в громадському транспорті лише з COVID-сертифікатами або тестом, перевірки здійснюватимуть спецгрупи

1 хв читати
З 1 листопада в Києві можна буде їздити в громадському транспорті лише з COVID-сертифікатами або тестом, перевірки здійснюватимуть спецгрупи

Влада Києва не закриватиме громадський транспорт у зв'язку з посиленням карантинних обмежень у столиці, проте пасажирам необхідно буде надавати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу або негативний ПЛР-тест, заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Громадський транспорт закривати ми не збираємося, він працюватиме, але їздити в ньому повинні пасажири, які мають сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест. Перевірятимуть документи не на вході в транспорт, а вибірково спеціальні групи правоохоронців", - сказав Кличко на брифінгу в четвер.

Мер наголосив, що заходи впроваджуються, оскільки "немає інших варіантів", щоб уберегти життя і здоров'я людей і не допустити колапсу медсистеми, яка може не витримати великої кількості хворих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група Winner не підтримує подальше продовження пільг на електромобілі – заява

Прифронтові і переміщені університети отримають додаткові 10% держфінансування

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА