Інтерфакс-Україна
11:18 01.11.2021

Резніков подав заяву про відставку

1 хв читати
Резніков подав заяву про відставку

Віце-прем'єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков подав заяву про відставку.

"Член уряду – віце-прем'єр-міністр України – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Резніков О. Ю. подав заяву про звільнення за власним бажанням, у якій також подякував за довіру", - написав представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram-каналі.

Зазначено, що відповідну заяву зареєстровано в апараті парламенту.

Як повідомлялося у ЗМІ, Резніков є можливим кандидатом на призначення на посаду міністра оборони України, на посаду міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій розглядають кандидатуру нардепа від "Слуги народу" Ірини Верещук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

Від початку року знешкоджено більш як 307 тис окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА