08:10 15.11.2021

Корнієнко пропонує кандидатуру Шуляк на посаду голови партії "Слуга народу"

2 хв читати
Корнієнко пропонує кандидатуру Шуляк на посаду голови партії "Слуга народу"

Лідер партії "Слуга народу", перший віце-спікер Верховної Ради Олександр Корнієнко пропонує кандидатуру Олени Шуляк на посаду голови партії.

"Наша ідея полягає в тому, щоб голова партії був не лише її керівником і депутатом, а займався саме партійним будівництвом 24/7. Олена Шуляк якраз чітко розуміє усі проблеми партії, має необхідні лідерські якості, щоб вести наш партійний корабель до пункту призначення і не сісти на мілину", – сказав Корнієнко агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

Він зазначив, що вирішив скласти повноваження голови партії, щоб зосередитись на роботі першого заступника голови Верховної Ради.

Народний депутат нагадав, що Шуляк є заступником голови депутатської фракції партії "Слуга народу", заступником голови парламентського комітету з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очолює координаційну раду з проблемних питань містобудування.

За його словами, до обрання до ВР Шуляк тривалий час займалася підприємницькою діяльністю, була одним із 18 засновників Спілки українських підприємців, а також членом правління Громадської організації "Офіс ефективного регулювання" (BRDO), у 2014 році балотувалася до Київської міської ради, а у 2019 року обрана народним депутатом від "Слуги народу" і того самого року стала представником Кабінету Міністрів у Верховній Раді.

Корнієнко додав, що залишиться членом партії "Слуга народу" і далі братиме активну участь у її діяльності.

Як повідомлялося, у понеділок, 15 листопада, відбудеться з'їзд "Слуги народу". Серед головних питань – обрання нового голови партії. Депутати також розглянуть низку політичних заяв та звернень, планують внести зміни до статуту партії та керівних органів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У грудні пасажиропотік збільшився на 11%, останні декілька днів українці стали більше виїжджати з України - Держприкордонслужба

Латвія може знову надати Україні ЗРК Stinger – міністр оборони

Новий логотип Міносвіти було подаровано громадською організацією і бюджетні кошти на нього не витрачалися - міністерство

На бахмутському напрямку ворог завдав 5 авіаударів за добу, сталося 30 бойових зіткнень

НАТО та ЄС підписали третю декларацію про співпрацю

Генсек НАТО: Необхідно нарощувати виробництво озброєння, щоб захищати країни альянсу та допомагати Україні

Лідери ЄС і НАТО підтримують надання Україні сучасної зброї, необхідної для захисту країни від РФ

Засідання групи у форматі "Рамштайн" відбудеться наступного тижня - Столтенберг

Соледар і околиці міста за добу було обстріляно 86 разів різними системами артилерії

Пашинян: Навчання ОДКБ у Вірменії в 2023 р. не проводитимуться, у нинішній ситуації це недоцільно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА