Інтерфакс-Україна
14:10 08.12.2021

"МАУ" наприкінці грудня запустить далекомагістральні чартери на курорти Домінікани, Мексики та Мальдів

1 хв читати
"МАУ" наприкінці грудня запустить далекомагістральні чартери на курорти Домінікани, Мексики та Мальдів

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" спільно з туристичним оператором "Компас" планує початок далекомагістральної чартерної програми.

Як зазначається у повідомленні "МАУ" у середу, початок польотів до екзотичних курортів Домінікани (Пунта-Кана), Мексики (Канкун) та Мальдів (Мале) заплановано на 27 грудня поточного року.

"Зважаючи на те, що відновлення польотів далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER планується у другому кварталі наступного року, програма далекомагістральних рейсів в Пунта-Кану, Канкун, Мале буде виконуватися на ВС Boeing 767-300ER авіакомпанії партнера "ЄвроАтлантік", - наголошують у "МАУ".

Отже, буде реалізовано спільний проект із виконання далекомагістральної програми, де також частково буде задіяно екіпажі "МАУ".

Літаки Boeing 767-300ER матимуть двокласне компонування салону – бізнес та економ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада планує передати Україні російський вантажний літак Ан-124 після завершення судового процесу над ним

ООН бракує коштів для гуманітарної допомоги Україні у 2025 році - ЗМІ

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

Українська розвідка веде контрнаступальні дії під Покровськом, щоб відновити логістичні лінії – журналіст

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаударів по Куп'янського району Харківської області

Сибіга: удари РФ по підстанціях, що забезпечують роботу АЕС, не могли бути здійснені без участі "Росатому"

Президент Венесуели попросив військову допомогу в РФ, Китаю та Ірану через активність США у Карибському морі

МЗС України засудило удари РФ по підстанціях, важливих для електроживлення АЕС, і закликало до санкцій

Канада прискорює виплати фінансової допомоги для відновлення української енергетичної інфраструктури

Трамп заявив, що поки не задовольнив прохання Орбана про виключення Угорщини з санкцій щодо поставок нафти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА