09:56 29.12.2011

Тимошенко й Луценко знають про об'єднання їхніх політичних сил і підтримують цей процес - Гримчак

1 хв читати

Керівники партії "Батьківщина" та "Народної самооборони" Юлія Тимошенко та Юрій Луценко, які наразі перебувають у СІЗО, знають про об'єднання їхніх політичних сил і підтримують цей процес, заявив в ефірі "5 каналу" народний депутат від "НУ-НС" Юрій Гримчак.

"Один із заступників керівника партії ("Народна самооборона" - ІФ) Сергій Віталійович Луценко також брав участь у цих переговорах, тобто на сьогодні сказати, що Юрій Луценко якось не в темі, або не знає про події, ну погодьтеся - це неправильно. І, я думаю, Тимошенко так само", - заявив Ю.Гримчак.

Крім того, депутат зазначив, що в "Народній самообороні" на сьогодні є людський ресурс, який об'єднується з командою "Батьківщини", а фінанси будуть.

"Є людський ресурс у "Народній самообороні", в усіх областях є обласні організації, де сильніше, де слабше, але є в усіх областях. На сьогодні ми об'єднуємо швидше людський ресурс, ніж фінансовий, матеріальний ресурс. Тобто ми сьогодні об'єднуємо людський ресурс, а фінанси прийдуть", - зазначив депутат.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА