13:24 02.04.2018

МОЗ розпорядилося звільнити ректора НМУ ім. Богомольця Амосову

2 хв читати
МОЗ розпорядилося звільнити ректора НМУ ім. Богомольця Амосову

 Міністерство охорони здоров'я України віддало розпорядження звільнити ректора Національного медичного університету (НМУ) ім. О.Богомольця Катерину Амосову.

Відповідний наказ МОЗ, текст якого має у своєму розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна", підписав державний секретар відомства Артем Янчук 30 березня.

Згідно з текстом наказу, К.Амосову буде звільнено з посади ректора університету 16 квітня через невиконання умов контракту.

Підставою для такого рішення стали рекомендації за результатами розгляду звіту за 2017 рік постійної комісії з прийняття звітів установ та організацій, які перебувають у сфері управління МОЗ, акту ревізії фінансово-господарської діяльності, лист Державної фінансової інспекції "щодо усунення виявлених ревізією порушень" (від 6 квітня 2016 року), а також листи Державної аудиторської служби, головного управління Державної казначейської служби.

У свою чергу К.Амосова в понеділок уранці під час брифінгу підписала відповідні документи щодо того, що вона ознайомлена з наказом. Вона має намір оскаржувати це рішення в суді.

Коментуючи свою відсутність під час обговорення основних показників діяльності НМУ, К.Амосова заявила: внаслідок відсторонення від роботи вона була позбавлена можливості виконувати обов'язки ректора, зокрема представляти звіт.

"У статусі відстороненої МОЗ позбавило мене обов'язків. Виникає запитання: чому я повинна ходити на звіти до МОЗ, якщо я не маю обов'язків?" - сказала вона.

Водночас К.Амосова уточнила, що річний звіт про виконання умов контракту в 2017 році було своєчасно надано Міністерству охорони здоров'я. Крім того, зобов’язання подавати звіт в усній формі не врегульовано відповідними документами.

Наказ про звільнення К.Амосової надійшов до медуніверситету в п'ятницю ввечері, 30 березня.

Як повідомлялося, комісія з прийняття звітів установ та організацій, які перебувають у сфері управління МОЗ, визнала незадовільною роботу в 2017 році ректора НМУ ім. Богомольця К.Амосової та рекомендувала розірвати з нею контракт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У регіони вже розвезено майже 70% медтоварів, поставлених у рамках держзакупівель 2021 року

Українські співробітники індійської "Діа Фарма Лімітед" від початку війни відновили роботу лікарями та медсестрами в українських лікарнях

Для повоєнного відновлення системи охорони здоров'я потрібно запровадити сучасні стандарти замість радянських норм – ЄБА

Лікарня у звільненому Макарові готується до реконструкції - голова Київської ОВА

ВООЗ готується до поширення холери та інших інфекційних захворювань на окупованих територіях

На відновлення зруйнованих агресором лікарень потрібно 32 млрд грн – Ляшко

Ризик зростання вакциноконтрольованих інфекційних захворювань під час війни підвищується – експерт

Від початку війни окупанти обстріляли 570 українських лікарень, 101 повністю знищено – Радуцький

В Україні достатньо вакцин для проведення рутинних щеплень – Кузін

"Біофарма" закриває потребу України в препаратах крові на 100% - директор мережі плазмацентрів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА