13:24 02.04.2018

МОЗ розпорядилося звільнити ректора НМУ ім. Богомольця Амосову

2 хв читати
МОЗ розпорядилося звільнити ректора НМУ ім. Богомольця Амосову

 Міністерство охорони здоров'я України віддало розпорядження звільнити ректора Національного медичного університету (НМУ) ім. О.Богомольця Катерину Амосову.

Відповідний наказ МОЗ, текст якого має у своєму розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна", підписав державний секретар відомства Артем Янчук 30 березня.

Згідно з текстом наказу, К.Амосову буде звільнено з посади ректора університету 16 квітня через невиконання умов контракту.

Підставою для такого рішення стали рекомендації за результатами розгляду звіту за 2017 рік постійної комісії з прийняття звітів установ та організацій, які перебувають у сфері управління МОЗ, акту ревізії фінансово-господарської діяльності, лист Державної фінансової інспекції "щодо усунення виявлених ревізією порушень" (від 6 квітня 2016 року), а також листи Державної аудиторської служби, головного управління Державної казначейської служби.

У свою чергу К.Амосова в понеділок уранці під час брифінгу підписала відповідні документи щодо того, що вона ознайомлена з наказом. Вона має намір оскаржувати це рішення в суді.

Коментуючи свою відсутність під час обговорення основних показників діяльності НМУ, К.Амосова заявила: внаслідок відсторонення від роботи вона була позбавлена можливості виконувати обов'язки ректора, зокрема представляти звіт.

"У статусі відстороненої МОЗ позбавило мене обов'язків. Виникає запитання: чому я повинна ходити на звіти до МОЗ, якщо я не маю обов'язків?" - сказала вона.

Водночас К.Амосова уточнила, що річний звіт про виконання умов контракту в 2017 році було своєчасно надано Міністерству охорони здоров'я. Крім того, зобов’язання подавати звіт в усній формі не врегульовано відповідними документами.

Наказ про звільнення К.Амосової надійшов до медуніверситету в п'ятницю ввечері, 30 березня.

Як повідомлялося, комісія з прийняття звітів установ та організацій, які перебувають у сфері управління МОЗ, визнала незадовільною роботу в 2017 році ректора НМУ ім. Богомольця К.Амосової та рекомендувала розірвати з нею контракт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Латвія надішле медичні товари в зруйновану дитячу лікарню "Охматдит"

ДП МЗУ уклало перший у 2024 р. ДКД на закупівлю орфанних препаратів

Медвузи Києва, Львова та Харкова у вересні розпочнуть навчання на магістратурі з протезування та ортезування

Єврокомісія надала недостатній доступ до інформації про закупівлю вакцин від COVID-19 - суд ЄС

Інститут ім. Філатова отримав грант на розробку ранньої діагностики стрес-асоційованих психологічних змін

Низка запущених для поліпшення доступу до лікування механізмів не спрацювала, ПДВ при держзакупівлях ліків скорочує обсяг закупівель - думка

Кличко оглянув щойно оновлений Київський міський центр нефрології та діалізу, де зараз лікують дітей з "Охматдиту

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА