Інтерфакс-Україна
15:26 13.05.2020

Степанов: 18 областей повністю виплатили 300%-ву надбавку медикам за березень

1 хв читати
Степанов: 18 областей повністю виплатили 300%-ву надбавку медикам за березень

Більшість областей здійснили в повному обсязі виплати за березень 300%-ї надбавки медикам, які борються з COVID-19, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час засідання уряду в середу.

"Ми почали контролювати виплати для кожного лікаря та медпрацівника, якому мала виплачуватися ця зарплата. Всі свої зобов'язання уряд виконав ще в середині квітня, коли в повному обсязі перерахував субвенцію. Що у нас є на сьогодні за останніми даними областей - у 18 областях зарплата виплачена з 300%-ю надбавкою в повному обсязі, в шести областях триває аналіз у зрізі лікарень, і я до кінця дня чекаю з підписом голів ОДА повністю дані з кожного медзакладу", - сказав він.

"Що стосується квітня - було створено стабілізаційний фонд, який передбачав 15,8 млрд грн на медзаклади для лікування хворих на коронавірус. У затвердженій постанові ми чітко прописали, що в пакетах враховуються лікарські засоби та 300%-а надбавка медпрацівникам. Національна служба здоров'я (НСЗУ) 7 травня оприлюднила оголошення щодо підписання договорів. На сьогодні за пакетом з екстреної медичної допомоги НСЗУ підписала 23 договори з центрами первинної медичної допомоги, 16 центрів вже отримали оплату. За іншими в НСЗУ триває процес підписання договорів", - додав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переселенці протягом 60 днів можуть отримувати послугу довготривалого меддогляду

Українці старше 40 років з 1 січня можуть замовити Скринінг здоров’я через "Дію" – Федоров

Кабмін негативно оцінив роботу відстороненого голови Держлікслужби Ісаєнка в 2025р.

Медики прифронтових регіонів зможуть отримати житло в містах у радіусі до 30 км від місця роботи - Свириденко

Кабмін затвердив порядок реалізації програми медгарантій на 2026р - Свириденко

УЧХ реалізує програму реабілітації на Львівщині

Вакцина від ВПЛ розвезена до всіх центрів контролю та профілактики захворювань, доставка у Краматорськ затримана через бойові дії

Фармкомпанія "Здоров'я" через близькість фронту перевела частину співробітників на дистанційний режим

Комітет здоров'я нації підтримав доопрацьований законопроєкт про врегулювання обігу нікотинових паучів

Уряд дозволив продаж ліків на АЗС - МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА