10:17 29.01.2021

В Україні не реєструватимуть російську вакцину "Супутник V" - Степанов

1 хв читати
В Україні не реєструватимуть російську вакцину "Супутник V" - Степанов

Російська вакцина від COVID-19 "Супутник V" не буде зареєстрована в Україні, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Одна політична сила влаштувала якусь істерію з приводу реєстрації російської вакцини. Відразу можу сказати, що ніхто російську вакцину в країні реєструвати не буде", - сказав він на брифінгу в п'ятницю.

Крім того, Степанов закликав не слухати заяви політиків щодо зриву кампанії з вакцинації від COVID-19.

"Представники однієї з політичних сил заявили, що шанси на вчасний початок вакцинації примарні. Хочу вам сказати, що все це просто черговий хайп. Я ще раз наголошую: вакцинація в країні розпочнеться вчасно. Як ми говорили ще у вересні минулого року, що розпочнемо вакцинацію в лютому 2021-го, так і буде", - сказав він.

Як повідомлялося, Степанов повідомив, що на першому етапі кампанії з вакцинації від COVID-19 в Україні буде вакциновано майже 367,5 тис. людей, вакцинація розпочнеться в лютому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив постанову щодо вдосконалення системи донорської крові

Кабмін розподілив 3,3 млрд грн на проєкти відбудови та розвитку у сфері медицини

МОЗ констатує зменшення кількості випадків ГРВІ, грипу та COVID-19

"Лікарі без кордонів" фіксують на прифронтових територіях обмежений доступ до медпослуг та брак медперсоналу

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ розпочали діяльність на Чернігівщині

Фармкомпанія "Дарниця" стала членом асоціації "Виробники ліків України"

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА