Інтерфакс-Україна
11:40 05.11.2015

Саакашвілі знову критикує Яценюка і заявляє, що хоче бути "прапороносцем реформ"

2 хв читати
Саакашвілі знову критикує Яценюка і заявляє, що хоче бути "прапороносцем реформ"

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі звинуватив прем'єра Арсенія Яценюка у створенні "тіньового Кабміну", який представляє чиїсь корпоративні інтереси, і виступає за перезавантаження уряду.

"Ми маємо перезапустити це уряд. Ми маємо розправитися з таємним урядом... тіньовими фігурами, які управляють державними нафтовими і газовими компаніями", - заявив М. Саакашвілі в інтерв'ю бельгійському виданню Politico.

За його словами, "тіньовий уряд", зокрема, працює в інтересах народного депутата фракції "Народний фронт" Миколи Мартиненка, якого викликають на допит у Швейцарії за звинуваченням у корупції. "Останнім часом вони (Кабмін – ІФ) зробили величезні перестановки в нафтогазовому секторі, і це все за планом Мартиненка, а не міністра енергетики", - наголосив М. Саакашвілі.

Відповідаючи на запитання про ймовірність заняття ним посади прем'єр-міністра України, М. Саакашвілі заявив: "Я хотів би взяти участь у великих змінах та реформах, і в який би якості я б зміг це робити - я готовий до цього".

При цьому глава Одеської обладміністрації наголосив, що посада глави уряду не є тією, яку він "прагне" зайняти. Також він додав, що не вступатиме до жодної з політичних партій, доки вони пов'язані з олігархами. "Це не та робота, про яку я мрію. Я відмовився бути в партійному списку, я не хочу мати нічого спільного з олігархами. Я хочу бути прапороносцем реформ", - сказав він.

При цьому М. Саакашвілі розкритикував рішення чинного прем'єр-міністра Арсенія Яценюка не брати участі в місцевих виборах у країні. "Це ненормально для партії прем'єр-міністра не брати участі в місцевих виборах: якщо ви не хочете перевіряти вашу популярність, я думаю, що у вас є мандат на те, щоб проводити реформи", - вважає М. Саакашвілі.

Сам глава Одеської обладміністрації після публікації цього інтерв'ю уточнив, що інтерпретація його слів про намір брати участь у реформуванні України, як готовність бути прем'єром, неправильна. "Щоб уникнути будь-яких спекуляцій – я ніколи не говорив цього або іншим журналістам, що готовий стати прем'єр-міністром. У мене немає ні пропозиції, ні бажання рухатися в цьому напрямку", - написав М. Саакашвілі на своії сторінці Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА