11:51 10.11.2015

ВР внесла зміни до низки законів, замінивши слово "міліція" на "національна поліція"

1 хв читати
ВР внесла зміни до низки законів, замінивши слово "міліція" на "національна поліція"

Верховна Рада привела понад 100 законодавчих актів України у відповідність із законом про Національну поліції.

Народні депутати України у вівторок ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ухваленням закону України про Національну поліцію (№3225), що підтримали 289 депутатів.

Верховна Рада також внесла зміни до деяких законодавчих актів України, що стосуються діяльності Національної поліції (№3387). За цей закон проголосували 294 народних депутатів.

В ухвалених законах слова "міліція" замінюються на слова "Національна поліція".

"Законопроект №3225 вносить зміни до 90 законодавчих актів України. Зокрема, до Кодексу України про адміністративні порушення, до Кримінально-процесуального кодексу України, до закону про дорожній рух, про оперативно-розшукову діяльність", - повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час обговорення закону.

За словами міністра, ухвалення закону надасть можливість привести законодавчі акти України у відповідність із законом про Національну поліцію, що забезпечить практичну реалізацію дій поліцейських.

Закон №3387 вносить зміни до 54 законодавчих актів України, зокрема до закону України про телекомунікації, про протидію торгівлі людьми, про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Є чіткий сигнал, що Китай підтримує територіальну цілісність і суверенітет України - Зеленський за підсумками доповіді Кулеби

США підтвердили довгострокову присутність своїх військ в Естонії - глава естонського Міноборони

Зеленський обговорив з новим прем'єром Естонії співпрацю у сфері оборони

Держсекретар Ватикану під час зустрічі із Зеленським у Києві підтвердив прихильність Папи Римського пошуку справедливого миру для України

Зеленський обговорив із держсекретарем Ватикану результати першого Саміту миру

Кулеба прибув із візитом до Китаю для переговорів із Ван Ї про шляхи до справедливого миру

Байден повертається до роботи після COVID-19, має намір провести "агресивну" кампанію на підтримку Гарріс

Боррель жорстко розкритикував Орбана: Це Путін, а не ЄС, проводить провоєнну політику, і ваша "миротворча місія" тільки йому на користь

Стефанішина про повернення українців з-за кордону: 100-відсоткової безпеки в Україні немає, але є потреба в робочій силі

Боррель закликав країни-члени ЄС надати Україні більше потужностей із виробництва електроенергії, не допустивши, щоб "Путін занурив Україну в темряву і холод"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА