Інтерфакс-Україна
18:08 29.03.2017

Посольство Польщі передало МЗС України ноту з проханням розслідувати напад на Генконсульство в Луцьку

1 хв читати
Посольство Польщі передало МЗС України ноту з проханням розслідувати напад на Генконсульство в Луцьку

Міністерство закордонних справ України отримало ноту від посольства Польщі в Україні, в якій висловлює занеокоєння обстрілом Генконсульства Польщі у Луцьку, а також прохання розслідувати цей інцидент і притягнути до відповідальності винних.

"Дійсно, МЗС отримало ноту, в якій висловлюється стурбованість обстрілом Генконсульства Польщі у Луцьку з гранатомета", - сказала речниця МЗС Мар'яна Беца агентству "Інтерфакс-Україна" у середу.

Вона також поінформувала, що посольство звернулося до МЗС з проханням сприяти належному розслідуванню інциденту, пошуку та притягненню до відповідальності правопорушника, а також забезпечення посиленої охорони всіх дипломатичних установ Польщі.

М. Беца зазначила, що наразі консульські установи Польщі в Україні дійсно не працюють.

Як повідомлялося, в ніч на 29 березня невідомі обстріляли приміщення Генконсульства Польщі у Луцьку. Відкрито кримінальне провадження за статтею "теракт" КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА