18:50 18.04.2017

Єгор Соболєв: На посаду аудитора НАБУ від ВР є два "сильні" претенденти - із США та Іспанії

1 хв читати

Дві людини з досвідом прокурорської діяльності в США та Іспанії підтвердили свою участь у конкурсі на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) від Верховної Ради, повідомив голова парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв.

"Ви знаєте, що наш комітет оголосив конкурс. Із сильних кандидатів у нас уже є підтвердження від американського прокурора Марти Борщ (Martha Boersch) і від іспанського прокурора Карлоса Кастресана (Carlos Castresana). Нам дуже приємно", - сказав він під час зустрічі в комітеті з представниками програми "USAID Рада" у вівторок у Києві.

"Проте якщо у вас є серед своїх знайомих, партнерів інші люди, які можуть дозволити парламенту не помилитися з вибором потужного аудитора Антикорупційного бюро, будемо вам вдячні", - додав народний депутат.

Є.Соболєв нагадав, що заявки на участь у конкурсі приймають до 3 травня.

Як повідомлялося, 21 березня Верховна Рада не змогла делегувати Найджела Брауна за своєю квотою до складу комісії з аудиту НАБУ (за нього проголосували 200 парламентарів за мінімально необхідних 226).

Перед цим голова парламенту Андрій Парубій виніс на рейтингове голосування кандидатури як Н.Брауна, так і другого кандидата - Роберта Сторча. Під час рейтингового голосування перший кандидат набрав більше голосів, після чого його кандидатуру винесли на голосування для затвердження незалежним аудитором НАБУ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

Україна звернулася до ЄСПЛ із вимогою зупинити напади РФ на цивільні об'єкти

У ЄС очікують, що запит Зеленського про невідкладне членство України надійде найближчим часом, після чого розпочнеться його розгляд

Українська дипломатія мобілізувала безпрецедентно широку антипутінську коаліцію для підтримки України – глава МЗС

Країни G7 не мають наміру визнавати зміни у статус-кво в Україні, досягнуті операцією РФ

Бразилія в конфлікті навколо України зберігатиме нейтралітет - президент

Через російське вторгнення в Україну ЄС активізував механізми реагування на політкризу

ЄС запроваджує санкції для режиму Лукашенка

Кулеба: Те, що РФ готова проводити переговори без будь-яких попередніх умов, ультиматумів і вимог, - уже перемога

Лідери країн ЄС та США можуть уже найближчим часом вирішити питання щодо обмеження доступу РФ до SWIFT

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА