14:25 11.05.2017

Єврокомісія підтримала затвердження Радою ЄС лібералізації візового режиму для громадян України

Єврокомісія підтримала затвердження Радою ЄС лібералізації візового режиму для громадян України

Єврокомісар із внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос убачає схвалення Радою ЄС безвізового режиму для України визнанням успішних реформ, що проводяться Києвом.

"Рік тому я був у Києві, щоб особисто привітати український уряд з величезними зусиллями, які вони зробили для реалізації реформ, передбачених у рамках процесу лібералізації візового режиму. Сьогодні я радий бачити, що ми завершуємо цей процес, і я вітаю затвердження Радою ЄС лібералізації візового режиму для України як останнього кроку до безвізового режиму поїздок до Шенгенської зони для українських громадян", - наводяться в комюніке Єврокомісії слова Д. Аврамопулоса.

"Сьогоднішнє рішення є визнанням успішних і далекосяжних реформ, що проводяться Україною, часто в дуже складних умовах, - продовжив він. - Україна пройшла довгий шлях, і сьогодні це визнано і винагороджено".

Д. Аврамопулос запевнив, що Європейський союз "готовий і надалі надавати підтримку і допомогу українській владі в цих зусиллях". Безвізовий в'їзд до Шенгенської зону скоро буде реальністю, зазначив він, і це, за його словами, "важливий і заслужений момент для України та її громадян, який ще більше зміцнить наші тісні відносини".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА