14:32 15.05.2017

Глави МЗС країн ЄС підтримали продовження санкцій стосовно РФ

1 хв читати
Глави МЗС країн ЄС підтримали продовження санкцій стосовно РФ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що глави зовнішньополітичних відомств країн ЄС під час зустрічі з ним заявляли про підтримку продовження тиску на РФ і продовження санкцій.

"Відбулася дуже змістовна зустріч із міністрами закордонних справ Європейського Союзу. Дуже змістовна, тому що ми встигли обговорити і питання безпеки з дуже потужними месиджами щодо України, підтримки і продовження тиску на Росію. Усі присутні на зустрічі чітко підтримали необхідність продовження послідовного тиску і, звісно, продовження санкцій", - сказав П.Клімкін журналістам у Брюсселі в понеділок.

"Ми говорили про те, яким чином ми маємо відреагувати на останні дії Росії в окупованому Донбасі, ми говорили про те, яким чином ми маємо реагувати на останнє погіршення ситуації з безпекою, на загибель мирних громадян", - додав він.

П.Клімкін зазначає, що підтримка ЄС "була і залишається фундаментальною для того, щоб Україна могла відбутися як європейська і демократична держава", і дії ЄС у плані тиску на РФ у частині продовження санкцій дуже важливі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА