12:07 18.05.2017

Ляшко просить керівництво США і ЄС ввести санкції щодо Бойка і Льовочкіна

1 хв читати
Ляшко просить керівництво США і ЄС ввести санкції щодо Бойка і Льовочкіна

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до президента Сполучених Штатів Америки і керівництва ЄС стосовно введення персональних санкцій проти народних депутатів України Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна (лідер і член фракції "Опозиційний блок").

"Вчора я підписав звернення до президента Сполучених Штатів Америки, до Європейської комісії про введення персональних санкцій проти Льовочкіна і Бойка, які є стовпами режиму Януковича, які несуть відповідальність і за вбивства людей на Майдані, за розв'язання війни в Україні", - заявив О. Ляшко на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради в четвер у Києві.

"Льовочкін, Бойко і Фірташ (бізнесмен Дмитро Фіртащ - ІФ) повинні відповідати так само, як і Янукович. І ми цього доб'ємося", - додав лідер Радикальної партії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

Україна звернулася до ЄСПЛ із вимогою зупинити напади РФ на цивільні об'єкти

У ЄС очікують, що запит Зеленського про невідкладне членство України надійде найближчим часом, після чого розпочнеться його розгляд

Українська дипломатія мобілізувала безпрецедентно широку антипутінську коаліцію для підтримки України – глава МЗС

Країни G7 не мають наміру визнавати зміни у статус-кво в Україні, досягнуті операцією РФ

Бразилія в конфлікті навколо України зберігатиме нейтралітет - президент

Через російське вторгнення в Україну ЄС активізував механізми реагування на політкризу

ЄС запроваджує санкції для режиму Лукашенка

Кулеба: Те, що РФ готова проводити переговори без будь-яких попередніх умов, ультиматумів і вимог, - уже перемога

Лідери країн ЄС та США можуть уже найближчим часом вирішити питання щодо обмеження доступу РФ до SWIFT

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА