12:17 19.05.2017

Ляшко просить керівництво США та ЄС запровадити санкції стосовно Бойка та Льовочкіна

Ляшко просить керівництво США та ЄС запровадити санкції стосовно Бойка та Льовочкіна

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до президента Сполучених Штатів Америки і керівництва ЄС стосовно ведення персональних санкцій проти народних депутатів України Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна (лідер і член фракції "Опозиційний блок").

"Учора я підписав звернення до президента Сполучених Штатів Америки, до Європейської Комісії про введення персональних санкцій проти Льовочкіна і Бойка, які є стовпами режиму Януковича, які несуть відповідальність і за вбивства людей на Майдані, за розв'язування війни в Україні", - заявив О.Ляшко на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради в четвер у Києві.

"Льовочкін, Бойко і Фірташ (бізнесмен Дмитро Фірташ - ІФ) повинні відповідати так само, як і Янукович. І ми цього доб'ємося", - додав лідер Радикальної партії.

У свою чергу народний депутат фракції "Опозиційний блок" Микола Скорик заявляє, що О.Ляшку нещодавно анулювали візу до США. "Олег Ляшко написав американському президентові. Не так давно його десятирічну візу до США анулювали без пояснення причин. Напевно, було дуже прикро. Вирішив поскаржитися... Мабуть, хочеться "безвіз" в Америку. Про себе посоромився написати", - написав М.Скорик на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

При цьому він заявив, що "Радикальна партія – це фейк, створений завдяки ТБ як виборчий проект". "Це звичайна зграя авантюристів і хабарників, лідер якої перебуває на утриманні у влади та олігархів", - додав М.Скорик.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА