Інтерфакс-Україна
13:58 12.06.2017

Українці не становлять міграційного ризику для ЄС - Мінгареллі

1 хв читати
Українці не становлять міграційного ризику для ЄС - Мінгареллі

У Європейському Союзі не очікують міграційних ризиків з боку громадян України з моменту дії безвізового режиму, наголошує глава представництва Євросоюзу в Україні Х’юг Мінгареллі.

"Ні, навпаки, ми сподіваємося, що якомога більша кількість українців зможе відвідати країни ЄС. Українці не становлять загрози для країн ЄС, навпаки, вони несуть із собою можливості та очікування. Звичайно ж, громадяни України зі свого боку мають поважати і зобов'язання, і права, що передбачає безвізовий режим ", - сказав посол журналістам у понеділок, відповідаючи на запитання щодо побоювань з приводу великого напливу громадян України до країн ЄС після набуття чинності безвізового режиму.

За його словами, українці "демонструють радість і ентузіазм з приводу запровадження безвізового режиму з ЄС." "Я впевнений, що багато з них скористаються цією можливістю", - додав Х.Мінгареллі.

"Україна завдяки безвізовому режиму наближається до ЄС, і у нас позитивні очікування від безвізового режиму", - підсумував посол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА