Інтерфакс-Україна
13:30 06.07.2017

Канадські компанії зацікавлені в торгівлі з Україною в рамках ЗВТ

1 хв читати
Канадські компанії зацікавлені в торгівлі з Україною в рамках ЗВТ

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявляє про зацікавленість канадських компаній у торгівлі з Україною в рамках зони вільної торгівлі (ЗВТ).

"Україна має угоду про зону вільної торгівлі й таку угоду між Україною і Канадою. Мені канадські компанії повідомляють, що є величезний ентузіазм торгувати", - сказала Х.Фріланд під час Конференції з питань реформ в Україні в четвер у Лондоні.

"Міністр зазначила, що Україну і Канаду пов'язують понад 100 років еміграції, і Канада продовжуватиме співпрацю з Україною.

Як повідомлялося, угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою запрацює 1 серпня 2017 року.

За інформацією посольства України в Канаді, документ від 1 серпня скасує 98% тарифів на українські товари, що експортуються в Канаду, для канадських товарів одразу буде скасовано 72% тарифів, а впродовж семи років безмитний експорт зросте до 98%. Крім того, взаємно відкриваються ринки державних закупівель. Окремі розділи угоди захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Угоду було підписано в Києві 11 липня 2016 року. Верховна Рада ратифікувала її 14 березня 2017 року. Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію 3 квітня 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА