Інтерфакс-Україна
15:26 09.07.2017

США запевнили, що не знімуть санкції з РФ без звільнення української території

1 хв читати
США запевнили, що не знімуть санкції з РФ без звільнення української території

США запевнили українських партнерів, що санкції щодо Росії не будуть зняті доти, доки не буде визволено українську територію, а Мінські угоди не будуть виконані, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Ми також говорили детально про санкції. І отримали підтвердження, що доти, доки не будуть виконані Мінські угоди і не буде звільнена українська територія, про зняття санкцій не йтиметься", - сказав П. Порошенко на спільному брифінгу з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном у Києві в неділю.

За словами президента, сторони також обговорили питання окупації Криму.

"Пан держсекретар запевнив мене, що Крим завжди на порядку денному і питання забезпечення територіальної цілісності та припинення незаконної анексії Криму є також твердою умовою для зняття санкцій з РФ", - додав П.Порошенко.

У свою чергу Р.Тіллерсон запевнив, що санкції проти Росії будуть збережені, доки РФ не припинить свої дії з дестабілізації ситуації. "Санкції США та ЄС проти Росії залишаться доти, доки Росія не припинить ті дії, які спонукали ці санкції", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА