17:58 17.07.2017

Україна зробить усе можливе, щоб притягнути до відповідальності винних у вбивстві пасажирів рейсу MH17

1 хв читати
Україна зробить усе можливе, щоб притягнути до відповідальності винних у вбивстві пасажирів рейсу MH17

Світ і сім'ї загиблих у катастрофі Боїнгу рейсу MH17, мають знати, тих, хто несе відповідальність за вбивство їхніх близьких, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Чи можуть економічні та політичні санкції компенсувати горе всіх тих, хто втратив своїх близьких? Ні, я боюся, що це неможливо. Але український уряд узяв на себе зобов'язання - і ми маємо рішуче зробити усе можливе, щоб оприлюднити правду і притягнути до відповідальності винних в цьому масовому вбивстві", - наголошується в заяві П.Клімкіна з нагоди 3-ї річниці катастрофи MH17, яку в понеділок поширила прес-служба МЗС України.

"Ми перебуваємо на півшляху до нашої кінцевої мети. Ми хочемо знати, хто натиснув кнопку, хто віддав наказ, і який був кінцевий ланцюжок наказів. Світ і сім'ї 298 загиблих мають знати, хто зрештою несе відповідальність за вбивство їхніх близьких", - зазначає глава МЗС України.

Він вказує, що притягнення до відповідальності осіб, причетних до знищення літака за рейсом MH17, відбуватиметься у рамках судової системи Нідерландів, але цей судовий процес має отримати підтримку усіх країн і "людей доброї волі".

"Докази мають бути вагомими, судовий розгляд має бути об'єктивним, а вердикт визнано на міжнародному рівні", - наголосив П.Клімкін.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА