Інтерфакс-Україна
15:25 18.07.2017

Наступне завдання України - переговори про входження до Шенгенської зони, заявила віце-прем'єр

1 хв читати
Наступне завдання України - переговори про входження до Шенгенської зони, заявила віце-прем'єр

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що наступним завданням Києва є початок переговорів про входження України до Шенгенської зони.

"Одне із завдань, яке ми для себе ставимо, - це початок діалогу щодо залучення України до Шенгенської зони", - сказала І.Климпуш-Цинцадзе в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Також, за її словами, необхідно провадити переговори про дорожні карти щодо лібералізації доступу українських послуг на ринок ЄС та їхніх послуг - в Україну. Так, Києву та Брюсселю треба погоджувати дорожні карти щодо телекомунікаційних, поштових, фінансових послуг, морських перевезень, а також провести переговори про доступ на цифровий ринок.

При цьому віце-прем'єр не вважає за необхідне провадити переговори щодо лібералізації умов руху робочої сили і вважає важливішим зосередитися на створенні можливостей для реалізації громадян України на батьківщині.

Повний текст інтерв'ю віце-прем'єр-міністра І.Климпуш-Цинцадзе буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА