Інтерфакс-Україна
14:43 07.08.2017

Посланник уряду Німеччини з питань децентралізації розпочне роботу в Україні у вересні - Зубко

1 хв читати
Посланник уряду Німеччини з питань децентралізації розпочне роботу в Україні у вересні - Зубко

В Україні незабаром розпочне роботу посланник уряду Німеччини з питань децентралізації, повідомив віце-прем'єр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

За його словами, цей посланник почне працювати в Україні вже у вересні.

"Реформа (децентралізації - ІФ) отримала високу оцінку з боку Європейського Союзу, зокрема Німеччині, за підтримки якої в Україні реалізується багато проектів. Делегування від уряду Німеччини посланника з питань децентралізації - ще одне свідчення успішності впровадження реформи", - наводить слова Г.Зубка його прес-служба в понеділок.

Він висловив упевненість, що присутність і робота уповноваженого від німецького уряду поглибить партнерство між регіонами України і Німеччини, а також позитивно впливатиме на інфраструктурні проекти з використанням німецького досвіду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА