Інтерфакс-Україна
18:50 05.10.2017

Фракція "Опоблок" оскаржить у КС окремі положення пенсійної реформи і закон "Про освіту"

1 хв читати
Фракція "Опоблок" оскаржить у КС окремі положення пенсійної реформи і закон "Про освіту"

Політрада партії "Опозиційний блок" у четвер ухвалила рішення доручити однойменній фракції направити звернення до Конституційного Суду України про визнання неконституційними окремих положень закону, що впроваджує пенсійну реформу, а також визнати таким, що не відповідає Конституції України, закон "Про освіту".

"Доручити фракції партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді направити звернення до Конституційного Суду України щодо визнання неконституційними окремих положень закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій". Цей закон підвищує пенсійний вік, порушує Конституцію України, обмежуючи можливість мільйонів громадян отримувати пенсії", - повідомляється на сайті партії за підсумками засідання політради.

Фракції також доручено направити звернення до КС про визнання таким, що не відповідає Конституції України, закону "Про освіту", що "суперечить Європейській хартії регіональних мов у частині обмеження прав національних меншин навчатися рідною мовою".

Окрім цього, політрада ухвалила рішення про те, що обласні партійні організації мають взяти участь у місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах 29 жовтня 2017 року та "забезпечити перемогу кандидатів від партії "Опозиційний блок" та їх обрання до місцевих рад, на посади сільських і міських голів".

Серед ухвалених рішень - призначено на 17 жовтня проведення конференції з виборів голови і керівних органів Харківської регіональної організації "Опозиційного блоку" з подальшою реєстрацією в органах юстиції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА