Інтерфакс-Україна
20:33 09.10.2017

Нового президента ПАРЄ оберуть у вівторок у третьому турі

1 хв читати

 Нового президента ПАРЄ не вдалося обрати і в другому турі голосування делегатів, таким чином, у вівторок відбудеться третій тур, в якому вирішиться це питання, повідомив член української делегації, народний депутат України (фракція "Блок Петра Порошенка") Олексій Гончаренко.

"Оголошено результати другого туру голосування щодо виборів президента ПАРЄ. проголосував - 191. Зіпсований бюлетень - 1. Стеллу Кіріакідес підтримав - 121. Еммануеліса Зінгеріса підтримали 69", - написав він на сторінці у Facebook.

Тобто жоден з претендентів не набрав необхідних 152 голоси.

"Завтра вранці выдбудеться третій тур виборів, в якому, хто набере хоча б на один голос більше, той і буде президентом", - пояснив О. Гончаренко.

Як повідомлялося, минулого тижня Педро Аграмунт подав у відставку з посади голови ПАРЄ.

Тимчасовим главою ПАРЄ призначений віце-президент Асамблеї Роджер Гейл.

За результатами першого туру 126 голосів отримала С.Кіріакідес, 84 - Е.Зінгеріс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА