Інтерфакс-Україна
14:39 17.10.2017

Парубій обіцяє винести на розгляд ВР ініціативи щодо зняття недоторканності та системи виборів після медреформи

1 хв читати
Парубій обіцяє винести на розгляд ВР ініціативи щодо зняття недоторканності та системи виборів після медреформи

 Голова Верховної Ради Андрій Парубій запевнив, що після розгляду в другому читанні законопроектів щодо медичної реформи народні депутати розпочнуть розгляд ініціатив щодо зняття з них недоторканності, а також щодо зміни системи виборів парламентаріїв.

"Даю доручення оприлюднити тижневий розклад пленарних засідань і в ньому передбачити, що після питань медичної реформи поставити два питання: про зняття недоторканності - два законопроекти, - а після них - законопроекти, які стосуються реформи виборів", - сказав спікер, відкривши пленарне засідання парламенту у вівторок.

При цьому він заявив, що вважає неприйнятним блокування засідання погоджувальної ради і пленарного засідання Верховної Ради.

"Вважаю спроби зірвати роботу парламенту, дискредитувати український парламент - це робота проти України, проти українських національних інтересів. Ми повинні всі разом не допустити, щоб був заблокований парламент, щоб була зірвана робота Верховної Ради України", - сказав А.Парубій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА