15:44 18.10.2017

Україна до 2020 року має вийти на стандарти НАТО в системі безпеки

2 хв читати
Україна до 2020 року має вийти на стандарти НАТО в системі безпеки

Співпраця України з НАТО має вийти на новий рівень, вважає голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

"Я впевнений, що співпраця між Альянсом та Україною може і має вийти на новий рівень", - заявив А.Парубій під час спільних комітетських слухань "Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання річної національної програми співробітництва під егідою комісії Україна-НАТО та стратегічного оборонного бюлетеня України" в Києві в середу.

Він зазначив, що "Україна сьогодні може виступати не просто кандидатом, не просто проситися в члени НАТО, а бути надійним і твердим союзником НАТО". За словами А.Парубія, Україна має виконувати свої зобов'язання і до 2020 року вийти на стандарти НАТО в українській системі безпеки.

Спікер наголосив, що парламент чітко і послідовно відстоює позиції вступу України до НАТО.

Він зазначив, що "Українська держава вимушена відбивати російську агресію на східних кордонах, і питання безпеки для Української держави є питанням номер один".

"Ми усвідомлюємо, що загроза, яку несе Путін (президент РФ - ІФ), - це загроза не лише для України, це загроза для всього вільного світу, це загроза для всієї світової системи безпеки... І кожен розуміє, що загроза Путіна стосується і Європейського Союзу, і євроатлантичного простору, і тому питання колективної безпеки є для нас ключовим, оскільки НАТО є єдиною організацією у світі, здатною зупинити агресію Путіна", - сказав А.Парубій.

Слухання проводять парламентські комітети із закордонних справ, з питань європейської інтеграції та з питань національної безпеки і оборони.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА